ABUS-59 Granit Extreme X-Plus

TOP
 • Код товара:  59 Granit Extreme X-Plus
 • Доступность:  Нет в наличии
7 100 грн.

Купить велозамки в Харькове

Флагманська модель U-подібних мотозамків ABUS має найвищий рівень захисту за шкалою ABUS Security Level (20 з 20) і забезпечує найкращий захист вашого мотоцикла, скутера, квадроцикла чи навіть снігохода.

Є багато способів використання U-замка для захисту мототехніки: ви можете пристібати байк до нерухомого об'єкта, пристібати разом два мотоцикла або використовувати його в якості блокіратора на колесо.

16-мм (19 мм враховуючи полімерне покриття) дужка та корпус замка виготовлені зі спеціальної сталі з багатоступеневим загартуванням, яке забезпечує надзвичайну твердість матеріалу зовні та еластичність всередині. Завдяки такій складній технології загартування замок чудово протистоїть як силовим атакам на перерізання, поперечне скручування та розтягування.

Квадратний перетин дужки не дозволяє прокрутити її у корпусі замка навіть у випадку, якщо зловмисникам вдалось перепиляти її – у порівняннні із дужками круглої форми для злому цієї моделі потрібно в два рази більше зусиль і часу.

Параболічна форма дужки – це запатентована технологія, яка додатково захищає замок під час спроб зламу "на розтягування" – будь-який предмет всередині дужки, який використовується для розтягування замка, матиме дві точки дотику. Таким чином зменшується навантаження на кожну окрему точку.

Патентована система замикання ABUS PowerCell максимально надійно блокує дужку замка з обидвох сторін, розподіляючи зусилля при спробі розтягування чи злому на увесь корпус замка.

Циліндр ABUS X-Plus з мільйоном комбінацій забезпечує надійний захист від інтелектуальних атак. У комплекті із замком постачаються два ключі, один із яких має вбудованим міні-ліхтарик для зручності користування в темну пору дня.

Також завдяки індивідуальній номерній картці циліндра замка ABUS X-Plus ви можете дозамовити дублікат, навіть якщо втратите обидва оригінальні ключі. Отвір циліндра захищений шторкою від попадання бруду.

Для перевезення цього замка на мотоциклі є кілька зручних опцій:

 • ви можете використовувати спеціальне кріплення на пасажирську підніжку SH59
 • якщо у вас є кофр Givi або ви плануєте придбати його, обирайте монтажну пластину Givi M6M – вона створена спеціально для перевезення U-замків ABUS.
 • у деяких мотоциклах під сидінням передбачене місце для транспортування U-замка
Комментарии для сайта Cackle

СПОСОБЫ ОПЛАТЫ

 •  Курьеру наличными (по Харькову)
 •  Перевод на карту/счет Приват Банка
 •  Наличными или через POS терминал, при самовывозе из нашего магазина

При оплате на карту, пожалуйста вписывайте № заказа в комментариях к платежу. Заказ отправляется после совершения платежа.

СПОСОБЫ ДОСТАВКИ

 1. Доставка курьером по Харькову - 100 грн., велосипед- 200 грн. 
 2. Транспортной компанией по Украине "Новая Почта"
 • Время доставки: Новая Почта, в течение 1-3 рабочих дней.
 • При оформлении заказа пожалуйста, указывайте в комментариях к доставке номер склада.